Manekeni.lv patreiz darbojas tikai on-line, ar preču izsūtīšanu uz pasūtītāju norādīto adresi. Par jau sagatavoto pasūtījumu saņemšanu lūdzam sazināties e-pastā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Категории

Прокат палаток

Отображение: список / сетка
Показать:
Сортировка:
NOMA! Pasākumu telts, paviljons 6 x 20 m, balta - profi telts noma + montāža
  Prezentācijai, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešama telts - paviljons? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Nomas cenas atkarīgas no nomas dienu skaita, savlaicīguma un citiem faktoriem. Lūdzam jautāt savu cenu! Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un notikuma vietas, varam piedāvāt labāko variantu un vienoties par nomas laiku un no..
290,00 €
NOMA! Pasākumu telts, paviljons 5 x 8m - profi telts noma + montāža
    Prezentācijai, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešama telts - paviljons? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Nomas cenas atkarīgas no nomas dienu skaita, savlaicīguma un citiem faktoriem. Lūdzam jautāt savu cenu! Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un notikuma vietas, varam piedāvāt labāko variantu un vienoties par nom..
160,00 €
Аренда палатки, торговый павильон 3 x 2 м - на прокат
Izbraukumu tirdzniecībai, gadatirgum, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešama telts? Pirkt nav nepieciešams, jo tirdzniecības telti var nomāt! Izbraukumu tirdzniecības telts, paviljons 3 x 2 m, 6 kv.m.  - UZ NOMU Nomas pamatcena: 27.00 € / pirmā diena, 15.00 € / katra nākamā diena.   Saliekama, viegli transpor..
27,00 €
Аренда палатки, садовый павильон 3 x 9 м - на прокат
Prezentācijai, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešama telts - paviljons? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Pasākumu telts, paviljons 3 x 9 m, 27, kv.m.  - UZ NOMU Nomas pamatcena: 49.00 € / pirmā diena, 15.00 € / katra nākamā diena.   Saliekama, viegli transportējama Telts - paviljons  3 x 9 m Pl..
69,00 €


Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Salidzini.lv logotips Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali SSL Comodo drošības sertifikāts
Copyright © 2012 - 2020 Manekeni.lv
All rights reserved.