Manekeni.lv patreiz darbojas tikai on-line, ar preču izsūtīšanu uz pasūtītāju norādīto adresi. Par jau sagatavoto pasūtījumu saņemšanu lūdzam sazināties e-pastā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Бирки и этикетки под заказ

Ikvienam tirgotājam ikdienā ir nepieciešami desmiti, ja pat ne simti, dažādi drukātās produkcijas materiāli - sākot no cenu zīmēm, produktu etiķetēm un reklāmas plakātiem, līdz pat dažādiem bukletiem un augstas kvalitātes poligrāfijas produkcijas.

Mēs, sadarbībā ar mūsu sadarbības partneru tipogrāfiju, piedāvājam etiķešu, birku un cenu zīmju izgatavošanu pēc indviduāla pasūtījuma. Atkarībā no lietošanas mērķa, apjoma un budžeta, varam izmantot klasisko ofsetspiedi; eleganto un augstvērtīgo sietspiedi; vai laiku un budžetu ekonomējošo digitāldruku. Mēs atradīsim optimālāko variantu, ik vienam drukas darbam, pielāgotu tieši jūsu vajadzībām!

 

Papildus informācija šai sadaļai tiek gatavota. Nepieciešamības gadījumā lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@manekeni.lv

 Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Salidzini.lv logotips Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali SSL Comodo drošības sertifikāts
Copyright © 2012 - 2020 Manekeni.lv
All rights reserved.