Manekeni.lv patreiz darbojas tikai on-line, ar preču izsūtīšanu uz pasūtītāju norādīto adresi. Par jau sagatavoto pasūtījumu saņemšanu lūdzam sazināties e-pastā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Категории

Стенды для рекламы и буклетов

Отображение: список / сетка
Показать:
Сортировка:
Divpusējs alumīnija stends, reklāmas plakāta rāmis A1
..
56,00 €
Vienpusējs alumīnija stends, reklāmas plakāta rāmis A1
..
59,00 € 50,00 €
Подробнее

Кол-во: -1

Divpusējs alumīnija stends, reklāmas plakāta rāmis A1
..
94,00 €
Подробнее

Кол-во: 0

Plastikāta rāmis A3, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis
Plastikāta rāmis A3, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis. Rāmji, pēc pasūtījuma, pieejami arī sarkanā, zaļā, zilā, dzeltenā un citās krāsās. Pēc pasūtījuma var piegādāt arī A2 un A1 formāta rāmjus. Papildus rāmītim var iegādāties aizsargplēves. ..
no 2,20 € - 2,79 €
Plastikāta rāmis A4, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis
Plastikāta rāmis A4, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis. Rāmji, pēc pasūtījuma, pieejami arī sarkanā, zaļā, zilā, dzeltenā un citās krāsās. Papildus rāmītim var iegādāties aizsargplēves. ..
no 1,65 € - 1,95 €
Plastikāta rāmis A5, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis
Plastikāta rāmis A5, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis. Rāmji, pēc pasūtījuma, pieejami arī sarkanā, zaļā, zilā, dzeltenā un citās krāsās. Pēc pasūtījuma var piegādāt arī A2 un A1 formāta rāmjus. Papildus rāmītim var iegādāties aizsargplēves. ..
no 1,49 € - 1,75 €
Plastikāta rāmis A6, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis
Plastikāta rāmis A6, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis. Rāmji, pēc pasūtījuma, pieejami arī sarkanā, zaļā, zilā, dzeltenā un citās krāsās. Pēc pasūtījuma var piegādāt arī A2 un A1 formāta rāmjus. Papildus rāmītim var iegādāties aizsargplēves. ..
no 1,25 € - 1,50 €
Rāmja stiprinājums novietošanai pie groza
Rāmja stiprinājums novietošanai pie groza ar izvirzāmu teleskopisku trubu 30-60 cm. Piemērots mūsu piedāvātajiem A2, A3, A4, A5 un A6 formāta rāmjiem. Piegāde, atkarībā no daudzuma - 3-7 darba dienu laikā. ..
6,30 € 5,90 €
Rāmis cenu zīmei un reklāmai A5, ar statīvu un pēdu
..
no 4,00 € - 6,90 €
Rāmis cenu zīmei un reklāmai A4, ar statīvu un pēdu
..
no 4,90 € - 7,90 €
Alumīnija rāmis A3 ar grīdas statīvu, informācijas un prospektu stends uz grīdas turētāja
Elegants grīdas statīvs ar alumīnija rāmi pircēju un apmeklētāju informēšanai. Informāciju A3 rāmis ar aizsargplēvi. Informācijas nomaiņai nepieciešams atlocīt rāmja maliņas. Rāmis novietojams gan vertikāli, gan horizontāli. Var pasūtīt arī A4 formāta rāmi uz grīdas statīva.     Piegāde 3-7 darba dienu laikā pēc apmaksas. ..
72,00 €
Alumīnija rāmis A4 ar grīdas statīvu, informācijas un prospektu stends uz grīdas turētāja
Elegants grīdas statīvs ar alumīnija rāmi pircēju un apmeklētāju informēšanai. Informāciju A4 rāmis ar aizsargplēvi. Informācijas nomaiņai nepieciešams atlocīt rāmja maliņas. Rāmis novietojams gan vertikāli, gan horizontāli. Var pasūtīt arī A3 formāta rāmi uz grīdas statīva.     Piegāde 3-7 darba dienu laikā pēc apmaksas. ..
56,00 €
Sienas katalogs prospektu cenu lapu turētājs 8x A4 rāmji
..
29,00 €


Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Salidzini.lv logotips Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali SSL Comodo drošības sertifikāts
Copyright © 2012 - 2020 Manekeni.lv
All rights reserved.