Manekeni.lv patreiz darbojas tikai on-line, ar preču izsūtīšanu uz pasūtītāju norādīto adresi. Par jau sagatavoto pasūtījumu saņemšanu lūdzam sazināties e-pastā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Inventāra nomas noteikumi

MANEKENI.lv inventāra nomas lietošanas noteikumi
 
 
1. Interneta veikals Manekeni.lv (turpmāk - Manekeni.lv) darbojas kopš 2012. gada un specializējas tirgotājiem nepieciešamo preču, inventāra un pakalpojumu sagādē, kā arī invetāra nomā. Mēs apkalpojam juridiskas personas un saimnieciskās darbības veicējus - privātpersonas. Manekeni.lv pārdodamā prece paredzēta saimnieciskās vai profesionālās darbības veikšanai.
 
2. Apmeklējot, iepērkoties vai citādi lietojot Manekeni.lv, lietotājs piekrīt šiem noteikumiem. Sazinoties ar Manekeni.lv administrāciju ar e-pastu palīdzību, ar e-veikala pasūtījumu un paziņojumu sistēmas palīdzību, lietotājs piekrīt elektroniskai saziņai. Tāpat lietotājs piekrīt, ka visas vienošanās, paziņojumi, rēķini un cita saziņa notiek elektroniski, un tiek uzskatīta par rakstisku. 
 
3. Manekeni.lv publicēto un piedāvāto preču aprakstiem un attēliem ir informatīvs raksturs. Preču parametri, komplektācija, krāsa vai citi parametri var mainīties, atkarībā no ražotāju vai piegādātāju noteiktām izmaiņām un specifikācijas.
 
4. Inventāra nomas cenas Manekeni.lv norādītas eiro valūtā (EUR). Inventāra nomas cenas piedāvājums lapā ir orientējošs, cena tiek saprasta kā inventāra vienas dienas nomas cena un neiekļauj izdevumus par piegādi, ja tāda nepieciešama. Inventāra piedāvājums nomai un cenas Manekeni.lv internetveikalā var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.
 
5. Veicot pasūtījumu, pasūtītājs izvēlas interesējošo preci, daudzumu, kā arī pirkuma veikšanas laikā norāda: kontaktpersonu, tās tālruņa numuru, e-pastu un pilnus uzņēmuma rekvizītus korektai rēķina sastādīšanai. Nomas pasūtīšanu/rezervāciju Manekeni.lv interneta vietnē var veikt 24h diennaktī. Jautājumus par pasūtījumiem var sūtīt uz e-pastu: info@manekeni.lv vai zvanot darba dienās no 10:00 - 19:00 pa tālr.: 2030 4071
 
6. Pasūtījumu apstrāde un rēķinu izrakstīšana tiek veikta darba dienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 19:00. Pēc saņemtā pasūtījuma, veikala administrators pārbauda preču pieejamību un piegādes nosacījumus, nepieciešamības gadījumā rediģē pasūtījumu, manuāli sagatavo un nosūta klientam rēķinu. Izsūtītais rēķins ir elektroniski sagatavots saskaņā ar MK noteikumiem un ir derīgs bez parakstiem. Pasūtījuma apmaksa jāveic 3 (trīs) darba dienu laikā uz rēķinā norādīto norēķinu kontu bankā. Manekeni.lv patur tiesības anulēt rēķinu, nepiegādāt preci vai nesniegt pakalpojumu, ja savlaicīgi nav veikta izsniegtā rēķina apmaksa. Par maksājuma saņemšanas brīdi tiek uzskatīta naudas saņemšana norēķinu kontā bankā.
 
7. Klienta pienākums ir rūpīgi attiekties pret nomas inventāru, ievērojot labas saimniekošanas principus un atgriezt nomas inventāru tīru, nebojātu, funkcionējošu - ne sliktākā stāvoklī kā tas bijis saņemts.
 
8. Atsevišķām nomas inventāra kategorijām ir obligāta drošības nauda, kas iemaksājama skaidrā naudā, brīdī kad inventārs tiek saņemts, un drošības nauda tiek atgriezta klientam, kad tiek atgriezts nomas inventārs. Gadījumos, ja nomas inventārs tiek atgriezts netīrs, izkomplektēts vai neatgriezeniski bojāts, drošības nauda tiek aizturēta līdz brīdim, kad tiek konstatēts radīto zaudējumu apmērs un tas tiek kompensēts.
 
9. Nomas inventāra piegāde ir maksas pakalpojums, kura apmēru nosaka atkarībā no piegādes adreses, inventāra apjomu un piegādes/aizvešanas laiku. Ja inventāra piegādes un aizvešanas laiks ir ārpus vispārēji pieņemtajam darba laikam (darba dienas no 9.00 - 19.00), tad var tikt uzrēķināta papildus maksa atkarībā no augstākminētajiem aspektiem.
 
10. Veicot inventāra nomas rezervāciju Manekeni.lv internetveikalā, lietotājs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar pasūtījuma apstrādi, un atsevišķos gadījumos, bet ne biežāk kā 1 reizi mēnesī, informācija par Manekeni.lv aktivitātēm un aktuālajiem produktiem. Lietotājs piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti pasūtījumu izpildei un preču piegādei. Pirkuma proceduras laikā saglabātie dati netiks izpausti trešajām personām. 
 
11. Jebkāda informācijas pārpublicēšana no Manekeni.lv interneta vietnes, bez saskaņošanas un bez atsauces uz Manekeni.lv, aizliegta.
 
 
Atgādinām, ka Patērētāju Tiesību Aizsardzības Likuma normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas, vai tās tiek iegādātas saimnieciskās vai profesionālās darbības veikšanai.
 
Šie, Manekeni.lv nomas lietošanas noteikumi var tikt papildināti, mainīti vai grozīti bez iepriekšēja brīdinājuma.
Pēdējā informācijas aktualizācija 2018. gada 1. februārī
 


Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Salidzini.lv logotips Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali SSL Comodo drošības sertifikāts
Copyright © 2012 - 2020 Manekeni.lv
All rights reserved.