Manekeni.lv patreiz darbojas tikai on-line, ar preču izsūtīšanu uz pasūtītāju norādīto adresi. Par jau sagatavoto pasūtījumu saņemšanu lūdzam sazināties e-pastā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Категории

Прокат оборудования

Отображение: список / сетка
Показать:
Сортировка:
NOMA! Garderobe, mobila ģērbtuve ar 3 kabīnēm  "3 in 1"
  Pasākumam - uz vienu vai dažām dienām - nepieciešama pārģērbšanās kabīne? Pirkt nav nepieciešams, jo ģērbtuves kabīni var nomāt! Piedāvājam nomā ērtu un stabilu garderobes dubultkabīni no hromētām metāla trubām ar auduma starpsienām un aizkariem. Garderobes kabīne lieti noderēs dažādu pasākumu viesu vajadzībām, piemēram, ja paredzēts akrnev..
59,00 €
NOMA! Garderobe, mobila ģērbtuve, pārģērbšanās kabīne
  Pasākumam - uz vienu vai dažām dienām - nepieciešama pārģērbšanās kabīne? Pirkt nav nepieciešams, jo ģērbtuves kabīni var nomāt! Piedāvājam nomā ērtu un stabilu garderobes kabīni no hromētām metāla trubām ar auduma starpsienām un aizkariem. Garderobes kabīne lieti noderēs dažādu pasākumu viesu vajadzībām, piemēram, ja paredzēts karnevāls va..
25,00 €
NOMA! Garderobe, mobila ģērbtuve ar 2 kabīnēm  "2 in 1"
  Pasākumam - uz vienu vai dažām dienām - nepieciešama pārģērbšanās kabīne? Pirkt nav nepieciešams, jo ģērbtuves kabīni var nomāt! Piedāvājam nomā ērtu un stabilu garderobes dubultkabīni no hromētām metāla trubām ar auduma starpsienām un aizkariem. Garderobes kabīne lieti noderēs dažādu pasākumu viesu vajadzībām, piemēram, ja paredzēts akrnev..
45,00 €
NOMA! Sarkanā paklāja komplekts - paklājs 7 x 1,5 m, ar 10 stabiņiem
  Prezentācijai vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešams sarkanais celiņš? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Sarkanā paklāja komplekts: - sarkanais paklājs 7 x 1,5 m - (3 paklāji 1,5x2,4) - norobežojošās barjeras/stabiņi ar sarkanām virvēm - 10 stabiņi, 8 virves   Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un notikuma vietas, varam ..
120,00 €
NOMA! Sarkanā paklāja komplekts - paklājs 5 x 1,5 m, ar 6 stabiņiem
  Prezentācijai vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešams sarkanais celiņš? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Sarkanā paklāja komplekts: - sarkanais celiņš 5 x 1,5 m  (divi paklāji ar gumijotu apakšu 1,5 x 2,5 m) - norobežojošās barjeras/stabiņi ar sarkanām virvēm - 6 stabiņi, 4 virves   Nomas pamatcenas par sarkano paklāju a..
85,00 €
NOMA! Sarkanais celiņš, sarkanais paklājs
  Prezentācijai vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešams sarkanai celiņš? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt!   . Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un notikuma vietas, varam piedāvāt labāko variantu un vienoties par nomas laiku un noteikumiem! Nomas cenā nav ietverta piegāde.   SVARĪGI! - Par nomas inventāru jāiemak..
Цену запрашивать
NOMA! Klientu barjera AIRPORT, drošības norobežojoša lenta
  Prezentācijai, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešamas norobežojošās barjeras? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Piedāvājam komplektu ar 4 barjeras statīviem. Nomas pamatcena: 28.00 € / pirmā diena, 15.00 € / katra nākamā diena. Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un notikuma vietas, varam pied..
28,00 €
НА ПРОКАТ - Складной гардеробный стенд (30 pers.) с плечиками
Prezentācijai, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešams pakaramo statīvs ar pakaramajiem/pleciņiem viesu apģērbiem? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Apģērbu statīvs 30 cilvēkiem, statīva platums 1,6m., ar pleciņiem Apģērbu statīva ar 30 pakaramajiem/pleciņiem nomas pamatcenas: 25.00 € / pirmā diena, 12.00 € / ka..
25,00 €
НА ПРОКАТ - зеркало
Prezentācijai, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešams garderobes spogulis? Pirkt nav nepieciešams, jo spoguli var nomāt! Apģērbu statīva nomas pamatcenas: 14.00 € / pirmā diena, 6.00 € / katra nākamā diena. Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un notikuma vietas, varam piedāvāt labāko variantu un vienoties par noma..
14,00 €
НА ПРОКАТ - Складной гардеробный стенд (25-30 pers.)
Prezentācijai, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešams pakaramo statīvs ar pakaramajiem/pleciņiem viesu apģērbiem? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Apģērbu statīvs 25-30 cilvēkiem, statīva platums 1,6m. Apģērbu statīva nomas pamatcenas: 18.00 € / pirmā diena, 9.00 € / katra nākamā diena. Apģērbu statīva ..
19,00 €
NOMA! Salokāms, viegli transportējams GALDS - UZ NOMU
Prezentācijai, pasākumam, banketam vai kāzām - uz dažām dienām - nepieciešami bāra stāvgaldi? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Nomas pamatcenas par 1 galdu: 9.00 € / pirmā diena, 12.00 € / divas dienas, 14.00 € / trīs dienas. Vai arī: 1 galda noma maksā - 9.00 € / par dienu, 6 galdu noma maksā - 45.00&nb..
9,00 €
NOMA! Salokāms, viegli transportējams PREZENTĀCIJU BANNERIS - UZ NOMU
..
10,00 €
Складной стенд для буклетов A4
Складной стенд для буклетов A4   Аренда сроком до 5 дней: 15.00 € / первый день, 8.00 € / каждый последующий.   ..
15,00 €
НА ПРОКАТ - Складной стенд, перегородка в аренду
НА ПРОКАТ - Складной стенд, перегородка в аренду. Mobila saliekamā prezentācijas siena (foto siena, preses siena, sponsoru siena) - 300 cm (platuma) x 225 cm (augstums) 25.00 € / первый день, 10.00 € / каждый последующий день. ..
25,00 €
NOMA! Salokāms, viegli transportējams GALDS - UZ NOMU
  Prezentācijai, pasākumam, banketam vai kāzām - uz dažām dienām - nepieciešami galdi? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Nomas pamatcenas par 1 galdu: 10.00 € / pirmā diena, 14.00 € / divas dienas, 16.00 € / trīs dienas. Vai arī: 1 galda noma maksā - 10.00 € / par dienu, 10 galdu noma maksā - 60..
10,00 €
NOMA! Salokāms, viegli transportējams PREZENTĀCIJU DEGUSTĀCIJU GALDS - UZ NOMU
..
12,00 €


Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Salidzini.lv logotips Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali SSL Comodo drošības sertifikāts
Copyright © 2012 - 2020 Manekeni.lv
All rights reserved.