Manekeni.lv patreiz darbojas tikai on-line, ar preču izsūtīšanu uz pasūtītāju norādīto adresi. Par jau sagatavoto pasūtījumu saņemšanu lūdzam sazināties e-pastā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Piedavajam bezmaksas digitalo apmekletaju skaitīšanas riku: skaitam.online
skaitam.online - bezmaksas digitalais apmekletaju skaitīšanas riks
Preču grupas

Aprīkojuma un inventāra noma pasākumiem, jubilejām, kāzām u.c.

Skatīt kā: Saraksts / Režģis
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
NOMA! Garderobe, mobila ģērbtuve ar 3 kabīnēm "3 in 1"
  Pasākumam - uz vienu vai dažām dienām - nepieciešama pārģērbšanās kabīne? Pirkt nav nepieciešams, jo ģērbtuves kabīni var nomāt! Piedāvājam nomā ērtu un stabilu garderobes kabīni ar trīs ģērbtuvēm, no hromētām metāla trubām ar auduma starpsienām un aizkariem. Garderobes kabīne lieti noderēs dažādu pasākumu viesu vajadzībām, piemēram, ja p..
59,00 €
NOMA! Garderobe, mobila ģērbtuve, pārģērbšanās kabīne
  Pasākumam - uz vienu vai dažām dienām - nepieciešama pārģērbšanās kabīne? Pirkt nav nepieciešams, jo ģērbtuves kabīni var nomāt! Piedāvājam nomā ērtu un stabilu garderobes kabīni no hromētām metāla trubām ar auduma starpsienām un aizkariem. Garderobes kabīne lieti noderēs dažādu pasākumu viesu vajadzībām, piemēram, ja paredzēts karnevāls va..
25,00 €
NOMA! Garderobe, mobila ģērbtuve ar 2 kabīnēm "2 in 1"
  Pasākumam - uz vienu vai dažām dienām - nepieciešama pārģērbšanās kabīne? Pirkt nav nepieciešams, jo ģērbtuves kabīni var nomāt! Piedāvājam nomā ērtu un stabilu garderobes dubultkabīni no hromētām metāla trubām ar auduma starpsienām un aizkariem. Garderobes kabīne lieti noderēs dažādu pasākumu viesu vajadzībām, piemēram, ja paredzēts akrnev..
45,00 €
NOMA! Sarkanā paklāja komplekts - paklājs 7 x 1,5 m, ar 10 stabiņiem
  Prezentācijai vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešams sarkanais celiņš? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Sarkanā paklāja komplekts: - sarkanais paklājs 7 x 1,5 m (3 paklāji 1,5x2,4m) - norobežojošās barjeras/stabiņi ar sarkanām virvēm - 10 stabiņi, 8 virves   Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un notikuma vietas, varam p..
120,00 €
NOMA! Sarkanā paklāja komplekts - paklājs 5 x 1,5 m, ar 6 stabiņiem
  Prezentācijai vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešams sarkanais celiņš? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Sarkanā paklāja komplekts: - sarkanais celiņš 5 x 1,5 m  (divi paklāji ar gumijotu apakšu 1,5 x 2,5 m) - norobežojošās barjeras/stabiņi ar sarkanām virvēm - 6 stabiņi, 4 virves   Nomas pamatcenas par sarkano paklāju a..
85,00 €
NOMA! Sarkanai celiņš, sarkanais paklājs
  Prezentācijai vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešams sarkanais celiņš? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt!   . Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un notikuma vietas, varam piedāvāt labāko variantu un vienoties par nomas laiku un noteikumiem! Nomas cenā nav ietverta piegāde.   SVARĪGI! - Par nomas inventāru jāiema..
Cenu jautāt!
NOMA! Klientu rindu barjera AIRPORT, drošības norobežojoša lenta (4 gab. kompl.)
  Prezentācijai, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešamas norobežojošās barjeras? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Piedāvājam komplektu ar 4 barjeras statīviem. Nomas pamatcena: 28.00 € / pirmā diena, 15.00 € / katra nākamā diena. Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un notikuma vietas, varam pied..
28,00 €
NOMA! Apģērbu pakaramo statīvs, viegli transportējams apģērbu stends, garderobe 30 pers. (ar pleciņiem)
Prezentācijai, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešams pakaramo statīvs ar pakaramajiem/pleciņiem viesu apģērbiem? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Apģērbu statīvs 30 personām (statīva platums 1,6m) ar pleciņiem. Apģērbu statīva nomas pamatcenas: 25.00 € / pirmā diena, 10.00 € / katra nākamā diena.   ..
25,00 €
NOMA! Garderobes spogulis uz ritentiņiem - UZ NOMU
Prezentācijai, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešams garderobes spogulis? Pirkt nav nepieciešams, jo spoguli var nomāt! Apģērbu statīva nomas pamatcenas: 14.00 € / pirmā diena, 6.00 € / katra nākamā diena. Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un notikuma vietas, varam piedāvāt labāko variantu un vienoties par noma..
14,00 €
NOMA! Apģērbu pakaramo statīvs, viegli transportējams apģērbu stends, garderobe 25-30 pers. - UZ NOMU
Prezentācijai, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešams pakaramo statīvs ar pakaramajiem/pleciņiem viesu apģērbiem? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Apģērbu statīvs 25-30 personām, statīva platums 1,6m. Apģērbu statīva nomas pamatcenas: 19.00 € / pirmā diena, 10.00 € / katra nākamā diena. Apģērbu statīva ..
19,00 €
NOMA! Salokāms stāvgalds, viegli transportējams saliekams bāra "bistro" GALDS 60 x 110 cm UZ NOMU
Prezentācijai, pasākumam, banketam vai kāzām - uz dažām dienām - nepieciešami bāra stāvgaldi? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Nomas pamatcenas par 1 galdu: 9.00 € / pirmā diena, 12.00 € / divas dienas, 14.00 € / trīs dienas. Vai arī: 1 galda noma maksā - 9.00 € / par dienu, 6 galdu noma maksā - 45.00&nb..
9,00 €
NOMA! Salokāms, viegli transportējams PREZENTĀCIJU BANNERIS - UZ NOMU
Prezentācijai, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešams banneris - plakāta stends? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Nomas pamatcenas: 10.00 € / pirmā diena, 5.00 € / otrā un katra nākamā diena. Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un notikuma vietas, varam piedāvāt labāko variantu un vienoties par nomas laiku un ..
10,00 €
NOMA! Salokāms reklāmas prospektu stends - UZ NOMU
Prezentācijai, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešams reklāmas prospektu, informācijas materiālu, stends? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Nomas pamatcenas: 15.00 € / pirmā diena, 8.00 €  / katra nākamā diena. Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un notikuma vietas, varam piedāvāt labāko variantu un vienoties ..
15,00 €
NOMA! Salokāms, viegli transportējams PREZENTĀCIJU STENDS, preses siena, foto siena - UZ NOMU
Prezentācijai, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešams prezentāciju stends, preses siena, foto siena? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Mobila saliekamā prezentācijas siena (foto siena, preses siena, sponsoru siena) - 300 cm (platuma) x 225 cm (augstums) Nomas pamatcenas: 25.00 € / pirmā diena, 10.00 € / katra nākamā die..
25,00 €
NOMA! Salokāms galds, viegli transportējams saliekams GALDS 183 x 76 cm - UZ NOMU
Prezentācijai, pasākumam, banketam vai kāzām - uz dažām dienām - nepieciešami galdi? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Nomājam galdus viesībām, banketiem, svētkiem, pasākumiem, kāzām, ielu tirdzniecībai un jebkādām citam saviesīgam pasākumam! Nomas pamatcenas par 1 galdu: 10.00 € / pirmā diena, 14.00 € / divas dienas, 16.00&nb..
10,00 €
NOMA! Salokāms, viegli transportējams PREZENTĀCIJU DEGUSTĀCIJU GALDS - UZ NOMU
Prezentācijai, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešams prezentāciju galds? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Nomas pamatcenas par prezentāciju galdu: 12.00 € / pirmā diena, 5.00 € / katra nākamā diena. Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un notikuma vietas, varam piedāvāt labāko variantu un vienoties par nomas l..
12,00 €


Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Salidzini.lv logotips Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali SSL Comodo drošības sertifikāts
Copyright © 2012 - 2023 Manekeni.lv
All rights reserved.