Preču grupas

Reklāmas stendi, bukletu turētāji

Skatīt kā: Saraksts / Režģis
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Divpusēja krīta tāfele, reklāmas stends A1
Divpusēja krīta tāfele ar MDF pamatni. Reklāmas stends ar diviem A1formāta laukumiem un papildus laukumu.. Izmēri: Augstums - 160 cm Platums - 62 cm Reklāmas laukums - 53 x 80 cm, un 53 x 37 cm.   Uz tāfeles var rakstīt gan ar baltajiem, gan krāsainajiem krītiņiem. (Krītiņi nav iekļauti pārdošanas komplektā)   Piegāde 10 - 15 darba dien..
56,00 €
Skatīt vairāk
Piegāde 10 - 20 dienu laikā
Vienpusējs alumīnija stends, reklāmas plakāta rāmis A1
Reklāmas stends ar vienu A1formāta laukumu. Viegla alumīnija konstrukcija, ērtai izvietošanai un pārvietošanai. Nerūsējošs, viegls kopjams materiāls. Ērts mehānisms informācijas nomaiņai. Aizsargplēves visiem reklāmas laukumiem. Izmēri: Augstums - 116 cm Platums - 66 cm Reklāmas laukums - 60 x 84,5 cm Piegāde 10 - 15 darba dienu laikā pēc apmaksas. ..
59,00 € 50,00 €
Skatīt vairāk
Ir noliktavā

Daudzums: 3

Divpusējs alumīnija stends, reklāmas plakāta rāmis A1
Reklāmas stends ar diviem A1formāta laukumiem. Viegla alumīnija konstrukcija, ērtai izvietošanai un pārvietošanai. Nerūsējošs, viegls kopjams materiāls. Ērts mehānisms informācijas nomaiņai. Aizsargplēves visiem reklāmas laukumiem. Izmēri: Augstums - 116 cm Platums - 66 cm Reklāmas laukums - 60 x 84,5 cm Piegāde 10 - 15 darba dienu laikā pēc apmaksas. ..
79,00 € 65,00 €
Skatīt vairāk
Ir noliktavā

Daudzums: 1

Divpusējs alumīnija stends, reklāmas plakāta rāmis A1+
Reklāmas stends ar 4 laukumiem - divi laukumi A1 formāts. Viegla alumīnija konstrukcija, ērtai izvietošanai un pārvietošanai. Nerūsējošs, viegls kopjams materiāls. Ērts mehānisms informācijas nomaiņai. Aizsargplēves visiem reklāmas laukumiem. Izmēri: Augstums - 141 cm Platums - 66 cm Lielais reklāmas laukums - 60 x 84,5 cm Mazais reklāmas laukums - 60 x 19 cm &..
89,00 €
Skatīt vairāk
Piegāde 10 - 20 dienu laikā
Plastikāta rāmis A3, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis
Plastikāta rāmis A3, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis. Rāmji, pēc pasūtījuma, pieejami arī sarkanā, zaļā, zilā, dzeltenā un citās krāsās. Pēc pasūtījuma var piegādāt arī A2 un A1 formāta rāmjus. Papildus rāmītim var iegādāties aizsargplēves. ..
no 2,20 € - 2,79 €
Skatīt vairāk
Ir noliktavā
Plastikāta rāmis A4, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis
Plastikāta rāmis A4, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis. Rāmji, pēc pasūtījuma, pieejami arī sarkanā, zaļā, zilā, dzeltenā un citās krāsās. Papildus rāmītim var iegādāties aizsargplēves. ..
no 1,65 € - 1,95 €
Skatīt vairāk
Ir noliktavā
Plastikāta rāmis A5, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis
Plastikāta rāmis A5, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis. Rāmji, pēc pasūtījuma, pieejami arī sarkanā, zaļā, zilā, dzeltenā un citās krāsās. Pēc pasūtījuma var piegādāt arī A2 un A1 formāta rāmjus. Papildus rāmītim var iegādāties aizsargplēves. ..
no 1,49 € - 1,75 €
Skatīt vairāk
Ir noliktavā
Plastikāta rāmis A6, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis
Plastikāta rāmis A6, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis. Rāmji, pēc pasūtījuma, pieejami arī sarkanā, zaļā, zilā, dzeltenā un citās krāsās. Pēc pasūtījuma var piegādāt arī A2 un A1 formāta rāmjus. Papildus rāmītim var iegādāties aizsargplēves. ..
no 1,25 € - 1,50 €
Skatīt vairāk
Ir noliktavā
Rāmja stiprinājums novietošanai pie groza
Rāmja stiprinājums novietošanai pie groza ar izvirzāmu teleskopisku trubu 30-60 cm. Piemērots mūsu piedāvātajiem A2, A3, A4, A5 un A6 formāta rāmjiem.     Piegāde, atkarībā no daudzuma - 3-7 darba dienu laikā. ..
6,30 € 5,90 €
Skatīt vairāk
Ir noliktavā
Rāmis cenu zīmei un reklāmai A5, ar statīvu un pēdu
Rāmis cenu zīmei un reklāmai A5, ar statīvu un pēdu. Rāmīši pieejami dažādās krāsas.   Piegāde, atkarībā no daudzuma - 3-7 darba dienu laikā. ..
no 4,00 € - 6,90 €
Skatīt vairāk
Ir noliktavā
Rāmis cenu zīmei un reklāmai A4, ar statīvu un pēdu
Rāmis cenu zīmei un reklāmai A4, ar statīvu un pēdu. Rāmīši pieejami dažādās krāsas.   Piegāde, atkarībā no daudzuma - 3-7 darba dienu laikā. ..
no 4,90 € - 7,90 €
Skatīt vairāk
Ir noliktavā
Alumīnija rāmis A3 ar grīdas statīvu, informācijas un prospektu stends uz grīdas turētāja
Elegants grīdas statīvs ar alumīnija rāmi pircēju un apmeklētāju informēšanai. Informāciju A3 rāmis ar aizsargplēvi. Informācijas nomaiņai nepieciešams atlocīt rāmja maliņas. Rāmis novietojams gan vertikāli, gan horizontāli. Var pasūtīt arī A4 formāta rāmi uz grīdas statīva.     Piegāde 3-7 darba dienu laikā pēc apmaksas. ..
65,00 € 57,00 €
Skatīt vairāk
Iespējams pasūtīt
Alumīnija rāmis A4 ar grīdas statīvu, informācijas un prospektu stends uz grīdas turētāja
Elegants grīdas statīvs ar alumīnija rāmi pircēju un apmeklētāju informēšanai. Informāciju A4 rāmis ar aizsargplēvi. Informācijas nomaiņai nepieciešams atlocīt rāmja maliņas. Rāmis novietojams gan vertikāli, gan horizontāli. Var pasūtīt arī A3 formāta rāmi uz grīdas statīva.     Piegāde 3-7 darba dienu laikā pēc apmaksas. ..
49,00 € 45,00 €
Skatīt vairāk
Iespējams pasūtīt
Sienas katalogs prospektu cenu lapu turētājs 8x A4 rāmji
Sienas kronšteins ar astoņiem A4 formāta rāmjiem ar aizsargkabatiņām Rāmji pieejami sarkanā, zaļā, zilā, dzeltenā un caurspīdīgā krāsā. ..
29,00 €
Skatīt vairāk
Iespējams pasūtīt

Iesakam: Iepakojums/Pack24.lv | PrivatKlubs.lv | VeikaluApgads.lv | Plates.lv | DomenuTirgus.lv | Tikai stilīgiem vīriešiem | ZooFans | IDEALI.lv


Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Salidzini.lv logotips Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali SSL Comodo drošības sertifikāts
21 webshop group logo
Copyright © 2012 - 2017 "21 WEBSHOP GROUP" SIA
All rights reserved.