Uzmanību klientiem, kas preci saņem Mūkusalas ielā. Vasaras periodā preču izsniegšana notiks otrdienās un piektdienās no plkst. 10:00 līdz 13:00, trešdienās no plkst. 14:00 līdz 18:00. Citā laikā preču izsniegšana iespējama tikai pēc iepriekšējas vienošanās. Pasūtījumu apstrāde internetā un izsūtīšana notiek katru darba dienu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Категории

Зеркала обзорные для наблюдения

Отображение: список / сетка
Показать:
Сортировка:
Tirdzniecības zāles apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis, 30cm
Tirdzniecības zāles apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis, 30 cm. Piemērots tirdzniecības zālei ar platību līdz 18 kv.m. Spogulis izgatavots no polikarbonāta ar spoguļplēves pārklājumu, trieciendrošs. Komplektā ir stiprinājuma kronšteini, kas nodrošina spoguļa pagriešanu un noregulēšanu gan vertikālā, gan horizontālā plaknē. Spoguļa diametrs -..
35,00 € 29,00 €
Подробнее

Кол-во: 0

Tirdzniecības zāles apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis, 40cm
Tirdzniecības zāles apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis, 40cm. Piemērots tirdzniecības zālei ar platību līdz 18 kv.m. Spogulis izgatavots no polikarbonāta ar spoguļplēves pārklājumu, trieciendrošs. Komplektā ir stiprinājuma kronšteini, kas nodrošina spoguļa pagriešanu un noregulēšanu gan vertikālā, gan horizontālā plaknē. Spoguļa diametrs - ..
42,00 € 40,00 €
Подробнее

Кол-во: 5

Apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis izmantošanai ārpus telpām, 45 cm
Apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis izmantošanai ārpus telpām. Spogulis izgatavots no polikarbonāta ar spoguļplēves pārklājumu, trieciendrošs. Spogulis nokomplektēts ar stiprinājumiem. Spoguļa diametrs - 45 cm   Piegāde 10 - 20 darba dienu laikā. ..
65,00 €
Подробнее

Кол-во: 0

Apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis izmantošanai ārpus telpām, 60cm
Apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis izmantošanai ārpus telpām. Spogulis izgatavots no polikarbonāta ar spoguļplēves pārklājumu, trieciendrošs. Spogulis nokomplektēts ar stiprinājumiem. Spoguļa diametrs - 60 cm   Piegāde 10 - 20 darba dienu laikā. ..
82,00 €
Подробнее

Кол-во: 0

Tirdzniecības zāles apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis, 60cm
Tirdzniecības zāles apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis, 60 cm. Piemērots tirdzniecības zālei ar platību no 20 kv.m. un vairāk. Spogulis izgatavots no polikarbonāta ar spoguļplēves pārklājumu, trieciendrošs. Komplektā ir stiprinājuma kronšteini, kas nodrošina spoguļa pagriešanu un noregulēšanu gan vertikālā, gan horizontālā plaknē.   ..
49,00 € 45,00 €
Подробнее

Кол-во: 2

Tirdzniecības zāles spogulis 360° - kupols, sfēriskais panorāmas spogulis, 55cm
Tirdzniecības zāles spogulis 360° novērošanai - kupols, sfēriskais panorāmas spogulis, 55cm. Piemērots tirdzniecības zālei ar platību no 20 kv.m. un vairāk. Piemērots ne tikai tidzniecības zālēm un noliktavām, bet arī publiskām telpām, uzgaidāmajām telpām, autostāvvietām utml. Spoguļa kupola iekšējais diametrs - 54 cm, stiprinājuma gabarītu diametrs - 60 cm. ..
79,00 €


Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Salidzini.lv logotips Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali SSL Comodo drošības sertifikāts
Copyright © 2012 - 2019 Manekeni.lv
All rights reserved.