Manekeni.lv patreiz darbojas tikai on-line, ar preču izsūtīšanu uz pasūtītāju norādīto adresi. Par jau sagatavoto pasūtījumu saņemšanu lūdzam sazināties e-pastā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Piedavajam bezmaksas digitalo apmekletaju skaitīšanas riku: skaitam.online
skaitam.online - bezmaksas digitalais apmekletaju skaitīšanas riks
Preču grupas

Spoguļi novērošanai

Skatīt kā: Saraksts / Režģis
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Tirdzniecības zāles apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis, 30cm
Tirdzniecības zāles apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis, 30cm. Piemērots tirdzniecības zālei ar platību līdz 14 kv.m. Spogulis izgatavots no polikarbonāta ar spoguļplēves pārklājumu, trieciendrošs. Komplektā ir stiprinājuma kronšteini, kas nodrošina spoguļa pagriešanu un noregulēšanu gan vertikālā, gan horizontālā plaknē. Spoguļa diametrs - ..
35,00 € 29,00 €
Skatīt vairāk

Daudzums: -1

Tirdzniecības zāles apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis, 40cm
Tirdzniecības zāles apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis, 40cm. Piemērots tirdzniecības zālei ar platību līdz 18 kv.m. Spogulis izgatavots no polikarbonāta ar spoguļplēves pārklājumu, trieciendrošs. Komplektā ir stiprinājuma kronšteini, kas nodrošina spoguļa pagriešanu un noregulēšanu gan vertikālā, gan horizontālā plaknē. Spoguļa diametrs - ..
42,00 € 40,00 €
Skatīt vairāk

Daudzums: 0

Apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis izmantošanai ārpus telpām, 45 cm
Apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis izmantošanai ārpus telpām. Spogulis izgatavots no polikarbonāta ar spoguļplēves pārklājumu, trieciendrošs. Spogulis nokomplektēts ar stiprinājumiem.   Spoguļa diametrs - 45 cm   Piegāde 10 - 20 darba dienu laikā. ..
65,00 €
Skatīt vairāk

Daudzums: 0

Apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis izmantošanai ārpus telpām, 60cm
Apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis izmantošanai ārpus telpām. Spogulis izgatavots no polikarbonāta ar spoguļplēves pārklājumu, trieciendrošs. Spogulis nokomplektēts ar stiprinājumiem.   Spoguļa diametrs - 60 cm   Piegāde 10 - 20 darba dienu laikā. ..
82,00 €
Skatīt vairāk

Daudzums: 0

Tirdzniecības zāles apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis, 60cm
Tirdzniecības zāles apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis, 60cm. Piemērots tirdzniecības zālei ar platību no 20 kv.m. un vairāk. Spogulis izgatavots no polikarbonāta ar spoguļplēves pārklājumu, trieciendrošs. Komplektā ir stiprinājuma kronšteini, kas nodrošina spoguļa pagriešanu un noregulēšanu gan vertikālā, gan horizontālā plaknē.   ..
49,00 € 45,00 €
Skatīt vairāk

Daudzums: -3

Tirdzniecības zāles spogulis 360° - kupols, sfēriskais kupolveida panorāmas spogulis, 55cm
Tirdzniecības zāles spogulis 360° novērošanai - kupols, sfēriskais panorāmas spogulis, 55cm. Piemērots tirdzniecības zālei ar platību no 20 kv.m. un vairāk. Piemērots ne tikai tidzniecības zālēm un noliktavām, bet arī publiskām telpām, uzgaidāmajām telpām, autostāvvietām utml. Spoguļa kupola iekšējais diametrs - 54 cm, stiprinājuma gabarītu diametrs - 60 cm. ..
79,00 €


Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Salidzini.lv logotips Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali SSL Comodo drošības sertifikāts
Copyright © 2012 - 2023 Manekeni.lv
All rights reserved.