Preču grupas

Spoguļi novērošanai

Skatīt kā: Saraksts / Režģis
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Tirdzniecības zāles apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis, 30cm
Tirdzniecības zāles apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis, 30cm. Piemērots tirdzniecības zālei ar platību līdz 14 kv.m. Spogulis izgatavots no polikarbonāta ar spoguļplēves pārklājumu, trieciendrošs. Komplektā ir stiprinājuma kronšteini, kas nodrošina spoguļa pagriešanu un noregulēšanu gan vertikālā, gan horizontālā plaknē. Spoguļa diametrs - ..
35,00 € 29,00 €
Skatīt vairāk
Šobrīd nav pieejams

Daudzums: 0

Tirdzniecības zāles apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis, 40cm
Tirdzniecības zāles apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis, 40cm. Piemērots tirdzniecības zālei ar platību līdz 18 kv.m. Spogulis izgatavots no polikarbonāta ar spoguļplēves pārklājumu, trieciendrošs. Komplektā ir stiprinājuma kronšteini, kas nodrošina spoguļa pagriešanu un noregulēšanu gan vertikālā, gan horizontālā plaknē. Spoguļa diametrs - ..
42,00 € 38,00 €
Skatīt vairāk
Ir noliktavā

Daudzums: 1

Apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis izmantošanai ārpus telpām, 45 cm
Apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis izmantošanai ārpus telpām. Spogulis izgatavots no polikarbonāta ar spoguļplēves pārklājumu, trieciendrošs. Spogulis nokomplektēts ar stiprinājumiem.   Spoguļa diametrs - 45 cm   Piegāde 10 - 20 darba dienu laikā. ..
65,00 €
Skatīt vairāk
Piegāde 10 - 20 dienu laikā

Daudzums: -3

Apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis izmantošanai ārpus telpām, 60cm
Apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis izmantošanai ārpus telpām. Spogulis izgatavots no polikarbonāta ar spoguļplēves pārklājumu, trieciendrošs. Spogulis nokomplektēts ar stiprinājumiem.   Spoguļa diametrs - 60 cm   Piegāde 10 - 20 darba dienu laikā. ..
82,00 €
Skatīt vairāk
Ir noliktavā

Daudzums: 1

Tirdzniecības zāles apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis, 60cm
Tirdzniecības zāles apaļais spogulis, sfēriskais panorāmas spogulis, 60cm. Piemērots tirdzniecības zālei ar platību no 20 kv.m. un vairāk. Spogulis izgatavots no polikarbonāta ar spoguļplēves pārklājumu, trieciendrošs. Komplektā ir stiprinājuma kronšteini, kas nodrošina spoguļa pagriešanu un noregulēšanu gan vertikālā, gan horizontālā plaknē.   ..
49,00 € 45,00 €
Skatīt vairāk
Piegāde ~ 20 darba dienu laikā

Daudzums: 0

Tirdzniecības zāles spogulis 360° - kupols, sfēriskais kupolveida panorāmas spogulis, 55cm
Tirdzniecības zāles spogulis 360° novērošanai - kupols, sfēriskais panorāmas spogulis, 55cm. Piemērots tirdzniecības zālei ar platību no 20 kv.m. un vairāk. Piemērots ne tikai tidzniecības zālēm un noliktavām, bet arī publiskām telpām, uzgaidāmajām telpām, autostāvvietām utml. Spoguļa kupola iekšējais diametrs - 54 cm, stiprinājuma gabarītu diametrs - 60 cm. ..
79,00 €
Skatīt vairāk
Ir noliktavā

Iesakam: Iepakojums/Pack24.lv | PrivatKlubs.lv | VeikaluApgads.lv | Plates.lv | DomenuTirgus.lv | Tikai stilīgiem vīriešiem | ZooFans | IDEALI.lv


Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Salidzini.lv logotips Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali SSL Comodo drošības sertifikāts
21 webshop group logo
Copyright © 2012 - 2017 "21 WEBSHOP GROUP" SIA
All rights reserved.