Manekeni.lv patreiz darbojas tikai on-line, ar preču izsūtīšanu uz pasūtītāju norādīto adresi. Par jau sagatavoto pasūtījumu saņemšanu lūdzam sazināties e-pastā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Piedavajam bezmaksas digitalo apmekletaju skaitīšanas riku: skaitam.online
skaitam.online - bezmaksas digitalais apmekletaju skaitīšanas riks
Preču grupas

Latvijas Valsts karogi fasādei, mastam, gabardīna auduma karogi, autokarogi, Latvijas suvenīrkarodziņi

Skatīt kā: Saraksts / Režģis
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Latvijas karodziņš 12 x 24 cm, ar koka kātu un pamatni, galda karodziņš
Kvalitatīvs izstrādājums - Latvijas karodziņš, galda karodziņš ar koka kātu, virpotu koka pamatni un uzgali. Materiāls - austa karoga lenta ar apstrādātām malām un nošūtiem galiem.   Karoga izmērs - 12 x 24 cm (+/-5%)* Kāta garums kopā ar uzgali - 36 cm (+/-5%)* *Karodziņš un koka kāts tiek izgatavots ar roku darbu, tāpēc iespējamas nelielas atk..
no 8,50 € - 9,50 €
Latvijas karodziņš 15 x 30 cm, ar koka kātu un uzgali
Kvalitatīvs izstrādājums - Latvijas karodziņš ar koka kātu un virpotu koka uzgali. Materiāls - austa karoga lenta ar apstrādātām malām un nošūtiem galiem.   Karoga izmērs - 15 x 30 cm (+/-5%)* Kāta garums kopā ar uzgali - 60 cm (+/-5%)* *Karodziņš un koka kāts tiek izgatavots ar roku darbu, tāpēc iespējamas nelielas atkāpes izmēros. ..
no 5,00 € - 5,90 €
Latvijas karodziņš 10 x 20 cm, ar koka kātu
Kvalitatīvs izstrādājums - Latvijas karodziņš ar koka kātu. Materiāls - austa karoga lenta ar apstrādātām malām un nošūtiem galiem.   Karoga izmērs - 10 x 20 cm (+/-5%)* Kāta garums kopā ar uzgali - 35 cm (+/-5%)* *Karodziņš un koka kāts tiek izgatavots ar roku darbu, tāpēc iespējamas nelielas atkāpes izmēros. ..
no 3,10 € - 3,50 €
Skatīt vairāk

Daudzums: 8Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Salidzini.lv logotips Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali SSL Comodo drošības sertifikāts
Copyright © 2012 - 2023 Manekeni.lv
All rights reserved.