Manekeni.lv patreiz darbojas tikai on-line, ar preču izsūtīšanu uz pasūtītāju norādīto adresi. Par jau sagatavoto pasūtījumu saņemšanu lūdzam sazināties e-pastā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Piedavajam bezmaksas digitalo apmekletaju skaitīšanas riku: skaitam.online
skaitam.online - bezmaksas digitalais apmekletaju skaitīšanas riks

Veikalu un tirdzniecības vietu projektēšana, iekārtošana

Piedāvājam veikalu vai tirdzniecības vietu projektēšanu, pilnu aprīkošanu ar tirdzniecības aprīkojumu un iekārtām. Nokomplektēsim visu veikalam nepieciešamo, sākot ar tirdzniecības plauktiem, letēm, eirosienu paneļeim un pakaramo stendiem, beidzot ar naudas šķīvīti uz letes!

Atkarībā no klienta vēlmēm, varam uzņemties tirdzniecības zāles pilnu nokomplektēšanu, vai tikai atsevišķu tās sastāvdaļu piegādi.

Lai iepazītos ar plašo tirdzniecības iekārtu un sistēmu klāstu, aicinam apmeklēt mūsu preču paraugu zāli: Mūkusalas ielā 72b, Rīgā.
Pirms apciemojuma lūdzam zvanīt (tālr. 20 30 40 71) un vienoties par vizītes laiku, lai mēs varētu veltīt Jums laiku un uzmanību.

 

Papildus informācija šai sadaļai tiek gatavota.

Nepieciešamības gadījumā lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@manekeni.lvAtrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Salidzini.lv logotips Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali SSL Comodo drošības sertifikāts
Copyright © 2012 - 2023 Manekeni.lv
All rights reserved.