Lietošanas noteikumi

 

Internetveikala MANEKENI.lv lietošanas noteikumi un saistību atruna
 
 
1. Interneta veikals Manekeni.lv (turpmāk - Manekeni.lv) ir SIA '21 webshop group' (Reģ.Nr.40103437128) struktūrvienība. Manekeni.lv darbojas kopš 2012. gada un specializējas tirgotājiem nepieciešamo preču, inventāra un pakalpojumu sagādē. Mēs apkalpojam juridiskas personas un saimnieciskās darbības veicējus - privātpersonas. Manekeni.lv pārdodamā prece paredzēta saimnieciskās vai profesionālās darbības veikšanai.
 
2. Apmeklējot, iepērkoties vai citādi lietojot Manekeni.lv, lietotājs piekrīt šiem noteikumiem. Sazinoties ar Manekeni.lv administrāciju ar e-pastu palīdzību, ar e-veikala pasūtījumu un paziņojumu sistēmas palīdzību, lietotājs piekrīt elektroniskai saziņai ar SIA '21 webshop group'. Tāpat lietotājs piekrīt, ka visas vienošanās, paziņojumi, rēķini un cita saziņa notiek elektroniski, un tiek uzskatīta par rakstisku. 
 
3. Manekeni.lv publicēto un piedāvāto preču aprakstiem un attēliem ir informatīvs raksturs. Preču parametri, komplektācija, krāsa vai citi parametri var mainīties, atkarībā no ražotāju vai piegādātāju noteiktām izmaiņām un specifikācijas.
 
4. Preču cenas Manekeni.lv norādītas eiro valūtā (EUR) ar ietvertu PVN 21%. Manekeni.lv norādītās cenas ir spēkā kamēr tiek realizēta konkrētā preču partija. Norādītā cena tiek saprasta kā preču cena noliktavā un neiekļauj izdevumus par preču piegādi. Preču piedāvājums un preču cenas Manekeni.lv internetveikalā var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.
 
5. Veicot pasūtījumu, pasūtītājs izvēlas interesējošo preci, daudzumu, kā arī pirkuma veikšanas laikā norāda: kontaktpersonu, tās tālruņa numuru, e-pastu un pilnus uzņēmuma rekvizītus korektai rēķina sastādīšanai. Preču pasūtīšanu Manekeni.lv var veikt 24h diennaktī. Jautājumus par pasūtījumiem var sūtīt uz e-pastu: info@manekeni.lv vai zvanot darba dienās no 10:00 - 19:00 pa tālr.: 2030 4071
 
6. Pasūtījumu apstrāde un rēķinu izrakstīšana tiek veikta darba dienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 19:00. Pēc saņemtā pasūtījuma, veikala administrators pārbauda preču pieejamību un piegādes nosacījumus, nepieciešamības gadījumā rediģē pasūtījumu, manuāli sagatavo un nosūta klientam rēķinu. Pasūtījuma apmaksa jāveic 3 (trīs) darba dienu laikā uz SIA '21 webshop group' norēķinu kontu bankā. Manekeni.lv patur tiesības anulēt rēķinu, nepiegādāt preci vai nesniegt pakalpojumu, ja savlaicīgi nav veikta izsniegtā rēķina apmaksa. 
 
7. Pasūtījuma izpilde un preču piegāde tiek uzsākta tikai pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas (izņemot gadījumus, kad ar klientu noslēgts Līgums paredz citu apmaksas kārtību).  Piegāde notiek pircēja izvēlētajā veidā - pasts, Omniva, Pasta stacija, kurjers vai saņemšana bes piegādes. Prece, kas ir uz vietas, vai atrodas piegādātāju noliktavās Latvijā, tiek piegādātas 2-6 darba dienu laikā. Preces, kas atrodas noliktavās ārpus Latvijas, pieejamas pasūtot, vai īslaicīgi nav pieejamas, tiek piegādātas 10-20 darba dienu laikā. Preču piegādes termiņš tiek aprēķināts no brīža, kad saņemta rēķina apmaksa. Par maksājuma saņemšanas brīdi tiek uzskatīta naudas saņemšana SIA '21 webshop group' norēķinu kontā. 
 
8. Preču atgriešana vai maiņa notiek aizpildot atteikuma formu Manekeni.lv mājas lapā. Saņemot atteikuma pieteikumu tas tiek izskatīts ne ilgāk kā piecu darba dienu laikā, pēc kā Manekeni.lv pārstāvis sazinās ar pircēju.
 
9. Preces, kas tiek izgatavotas pēc individuāla klienta pasūtījuma vai tiek individualizētas ar pievienotu uzrakstu vai logo, tiek izgatavotas specifiskā krāsu gammā vai pēc pasūtītāja izmēriem un tamlīdzīgi, nevar atgriezt vai mainīt.
 
10. Par atgrieztām precēm un anulētiem pasūtījumiem nauda tiek atgriezta 10 darba dienu laikā uz bankas norēķinu konta, no kura tika saņemta samaksa par attiecīgo preci vai pasūtījumu. Ja pasūtījums tiek anulēts pēc pircēja iniciatīvas un nav saistīts ar preču kvalitāti vai piegādes termiņu, nauda tiek atgriezta 10 darba dienu laikā, ieturot 10% komisijas maksu par pasūtījuma apstrādi, bet ne mazāk kā 10 eur.
 
11. Veicot pasūtījumu Manekeni.lv internetveikalā, lietotājs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar pasūtījuma apstrādi, un atsevišķos gadījumos, bet ne biežāk kā 1 reizi mēnesī, informācija par Manekeni.lv aktivitātēm un aktuālajiem produktiem. Lietotājs piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti pasūtījumu izpildei un preču piegādei. Pirkuma proceduras laikā saglabātie dati netiks izpausti trešajām personām. 
 
12. Jebkāda informācijas pārpublicēšana no Manekeni.lv interneta vietnes, bez saskaņošanas un bez atsauces uz Manekeni.lv, aizliegta.
 
 
Atgādinām, ka Patērētāju Tiesību Aizsardzības Likuma normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas, vai tās tiek iegādātas saimnieciskās vai profesionālās darbības veikšanai.
 
Šie, Manekeni.lv lietošanas noteikumi var tikt papildināti, mainīti vai grozīti bez iepriekšēja brīdinājuma.
Pēdējā informācijas aktualizācija 2015. gada 1. jūlijā
 


Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Salidzini.lv logotips Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali SSL Comodo drošības sertifikāts
Copyright © 2012 - 2018 Manekeni.lv
All rights reserved.