Manekeni.lv patreiz darbojas tikai on-line, ar preču izsūtīšanu uz pasūtītāju norādīto adresi. Par jau sagatavoto pasūtījumu saņemšanu lūdzam sazināties e-pastā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Piedavajam bezmaksas digitalo apmekletaju skaitīšanas riku: skaitam.online
skaitam.online - bezmaksas digitalais apmekletaju skaitīšanas riks

Gofrētā kartona kastes un izstrādājumi pēc pasūtījuma

Gofrētais kartons ir viens no izplatītākajiem iepakojumajiem materiāliem. Pat tad, ja preces individuālai iesaiņošanai ir izmantots papīrs, polietilēns vai cits materiāls, tad visdrīzāk, ka transporta iesaiņojumam izmantotā kaste būs no gofrētā kartona. No gofrētā kartona izgatavo ne tikai kastes, bet arī preču starplikas, paletes stūrīšus un citas iepakošanai svarīgas lietas.

Mēs piedāvājam, pēc indviduāla pasūtījuma, izgatavot kastes un iepakojumu no gofrētā kartona. Iepakojums tiek izgatavots pēc FEFCO standartiem no 3-slāņu (3 mm) vai 5-slāņu (4,5 mm) gofrētā kartona. Nepieciešamības gadīumā var izmantot mikrogofras kartonu, vai no vienas puses baltu gofrēto kartonu.

 

Papildus informācija šai sadaļai tiek gatavota. Nepieciešamības gadījumā lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@manekeni.lv

 

.Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Salidzini.lv logotips Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali SSL Comodo drošības sertifikāts
Copyright © 2012 - 2024 Manekeni.lv
All rights reserved.