Manekeni.lv patreiz darbojas tikai on-line, ar preču izsūtīšanu uz pasūtītāju norādīto adresi. Par jau sagatavoto pasūtījumu saņemšanu lūdzam sazināties e-pastā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Piedavajam bezmaksas digitalo apmekletaju skaitīšanas riku: skaitam.online
skaitam.online - bezmaksas digitalais apmekletaju skaitīšanas riks

Par mums - par Manekeni.lv

Priecājamies par iespēju iepazīstināt Jūs ar interneta veikalu MANEKENI.lv.

Interneta vietne Manekeni.lv darbojas kopš 2012. gada un specializējas tirgotājiem nepieciešamo preču, inventāra un pakalpojumu sagādē. Mēs apkalpojam juridiskas personas un saimnieciskās darbības veicējus - privātpersonas. Manekeni.lv pārdodamā prece paredzēta saimnieciskās vai profesionālās darbības veikšanai.

Mēs nepārtraukti strādājam pie mūsu internetveikala piedāvātā preču un pakalpojuma klāsta paplašināšanas, kā arī piedāvātā servisa darbības efektivitātes palielināšanas, lai kļūtu par nozīmīgiem un uzticamiem partneriem saviem klientiem! Uzdrošinamies apgalvot, ka vēlamies kļūt par Jūsu labiem draugiem!

Uzņēmuma pamatdarbības joma, kopš 2005. gada, saistīta ar interneta risinājumu radīšanu. Likumsakarīgi, ka 2010. gadā mēs uzsākām darbību arī  interneta tirdzniecības jomā. Šobrīd apkalpojam un uzturam divus desmitus, mūsu klientu, kā arī savus, interneta projektus.

Mums rūp mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāte un klientu apmierinātība, jo tikai tā var veidot abpusēji izdevīgu sadarbību ilgtermiņā. Mēs vienmēr esam atvērti sadarbības priekšlikumiem! Ar prieku uzklausīsim arī Jūsu priekšlikumus vai piezīmes šīs interneta vietnes darbības sakarā!

 

Rakstiet mums: ideja@webideja.lv vai info@manekeni.lv

 

Pateicamies par izrādīto interesi un šeit pavadīto laiku,

ar cieņu,
Manekeni.lv komanda

 

 

 

 

 

 

 Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Salidzini.lv logotips Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali SSL Comodo drošības sertifikāts
Copyright © 2012 - 2023 Manekeni.lv
All rights reserved.