Preču grupas

Veikalu aprīkojums, tirdzniecības inventārs - kases naudas šķīvji, kases lādes, naudas seifi un naudas aizslēdzamās kastes

Skatīt kā: Saraksts / Režģis
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Stikla naudas šķīvis ar brīvu vietu jūsu reklāmai, kvadrātveida naudas trauks
Naudas šķīvis no lieta formēta caurspīdīga stikla. Naudas šķīvim ir speciāla vieta reklāmas materiāla ievietošanai zem lietojamās virsmas. Prece tiek piegāda bez apdrukas un reklāmas materiāliem. Forma - kvadrāts Prece ir Rīgā.   ..
6,50 €
Skatīt vairāk
Šobrīd nav pieejams
Stikla naudas šķīvis ar brīvu vietu jūsu reklāmai, apaļš naudas trauks
Naudas šķīvis no lieta formēta caurspīdīga stikla. Naudas šķīvim ir speciāla vieta reklāmas materiāla ievietošanai zem lietojamās virsmas. Prece tiek piegāda bez apdrukas un reklāmas materiāliem. Forma - apaļš Prece ir Rīgā.   ..
6,50 €
Skatīt vairāk
Piegāde 3 - 7 dienu laikā
Naudas šķīvis ar brīvu vietu jūsu reklāmai, naudas trauks
Naudas šķīvis no formēta organiskā stikla - akrila. Naudas šķīvim ir speciāla vieta reklāmas materiāla ievietošanai zem lietojamās virsmas. Prece tiek piegāda bez apdrukas un reklāmas materiāliem.   Prece ir Rīgā. Lielāka preču skaita piegāde - līdz 5 darba dienu laikā. ..
no 2,75 € - 3,90 €
Skatīt vairāk
Ir noliktavā
Naudas kaste ar rokturi, metāla naudas lāde, 152 x 118 x 80 mm
Naudas kaste ar rokturi, ar izņemamu monētu atvilkni ar 6 nodalījumiem. Materiāls - kaste no metāla, monētu atvilkne no plastmasas. Ārējie izmēri - 152 x 118 x 80 mm ..
11,00 €
Skatīt vairāk
Ir noliktavā
Naudas kaste ar rokturi, metāla naudas lāde, 300 x 240 x 90 mm
Naudas kaste ar rokturi, ar izņemamu monētu paplāti ar nodalījumiem eiro monētām. Materiāls - kaste no metāla, monētu atvilkne no plastmasas. Ārējie izmēri - 300 x 240 x 90 mm ..
24,80 €
Skatīt vairāk
Ir noliktavā

Iesakam: Iepakojums/Pack24.lv | PrivatKlubs.lv | VeikaluApgads.lv | Plates.lv | DomenuTirgus.lv | Tikai stilīgiem vīriešiem | ZooFans | IDEALI.lv


Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Salidzini.lv logotips Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali SSL Comodo drošības sertifikāts
21 webshop group logo
Copyright © 2012 - 2017 "21 WEBSHOP GROUP" SIA
All rights reserved.