Manekeni.lv patreiz darbojas tikai on-line, ar preču izsūtīšanu uz pasūtītāju norādīto adresi. Par jau sagatavoto pasūtījumu saņemšanu lūdzam sazināties e-pastā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Piedavajam bezmaksas digitalo apmekletaju skaitīšanas riku: skaitam.online
skaitam.online - bezmaksas digitalais apmekletaju skaitīšanas riks
Preču grupas

Reklāmas stendi

Skatīt kā: Saraksts / Režģis
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Divpusēja krīta tāfele, reklāmas stends A1
Divpusēja krīta tāfele ar MDF pamatni. Reklāmas stends ar diviem A1formāta laukumiem un papildus laukumu.. Izmēri: Augstums - 160 cm Platums - 62 cm Reklāmas laukums - 53 x 80 cm, un 53 x 37 cm.   Uz tāfeles var rakstīt gan ar baltajiem, gan krāsainajiem krītiņiem. (Krītiņi nav iekļauti pārdošanas komplektā)   Piegāde 10 - 15 darba dien..
56,00 €
Vienpusējs alumīnija stends, reklāmas plakāta rāmis A1
Reklāmas stends ar vienu A1formāta laukumu. Viegla alumīnija konstrukcija, ērtai izvietošanai un pārvietošanai. Nerūsējošs, viegls kopjams materiāls. Ērts mehānisms informācijas nomaiņai. Aizsargplēves visiem reklāmas laukumiem. Izmēri: Augstums - 116 cm Platums - 66 cm Reklāmas laukums - 60 x 84,5 cm Piegāde 10 - 15 darba dienu laikā pēc apmaksas. ..
59,00 € 50,00 €
Skatīt vairāk

Daudzums: -1

Divpusējs alumīnija stends, reklāmas plakāta rāmis A1
Reklāmas stends ar diviem A1formāta laukumiem. Viegla alumīnija konstrukcija, ērtai izvietošanai un pārvietošanai. Nerūsējošs, viegls kopjams materiāls. Ērts mehānisms informācijas nomaiņai. Aizsargplēves visiem reklāmas laukumiem. Izmēri: Augstums - 116 cm Platums - 66 cm Reklāmas laukums - 60 x 84,5 cm Piegāde 10 - 15 darba dienu laikā pēc apmaksas. ..
94,00 €
Skatīt vairāk

Daudzums: 0

Plastikāta rāmis A3, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis
Plastikāta rāmis A3, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis. Rāmji, pēc pasūtījuma, pieejami arī sarkanā, zaļā, zilā, dzeltenā un citās krāsās. Pēc pasūtījuma var piegādāt arī A2 un A1 formāta rāmjus. Papildus rāmītim var iegādāties aizsargplēves. ..
no 2,20 € - 2,79 €
Plastikāta rāmis A4, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis
Plastikāta rāmis A4, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis. Rāmji, pēc pasūtījuma, pieejami arī sarkanā, zaļā, zilā, dzeltenā un citās krāsās. Papildus rāmītim var iegādāties aizsargplēves. ..
no 1,65 € - 1,95 €
Plastikāta rāmis A5, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis
Plastikāta rāmis A5, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis. Rāmji, pēc pasūtījuma, pieejami arī sarkanā, zaļā, zilā, dzeltenā un citās krāsās. Pēc pasūtījuma var piegādāt arī A2 un A1 formāta rāmjus. Papildus rāmītim var iegādāties aizsargplēves. ..
no 1,49 € - 1,75 €
Plastikāta rāmis A6, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis
Plastikāta rāmis A6, informācijas turētājs, caurspīdīgs orgstikla rāmītis. Rāmji, pēc pasūtījuma, pieejami arī sarkanā, zaļā, zilā, dzeltenā un citās krāsās. Pēc pasūtījuma var piegādāt arī A2 un A1 formāta rāmjus. Papildus rāmītim var iegādāties aizsargplēves. ..
no 1,25 € - 1,50 €
Rāmja stiprinājums novietošanai pie groza
Rāmja stiprinājums novietošanai pie groza ar izvirzāmu teleskopisku trubu 30-60 cm. Piemērots mūsu piedāvātajiem A2, A3, A4, A5 un A6 formāta rāmjiem.     Piegāde, atkarībā no daudzuma - 3-7 darba dienu laikā. ..
6,30 € 5,90 €
Rāmis cenu zīmei un reklāmai A5, ar statīvu un pēdu
Rāmis cenu zīmei un reklāmai A5, ar statīvu un pēdu. Rāmīši pieejami dažādās krāsas.   Piegāde, atkarībā no daudzuma - 3-7 darba dienu laikā. ..
no 4,00 € - 6,90 €
Rāmis cenu zīmei un reklāmai A4, ar statīvu un pēdu
Rāmis cenu zīmei un reklāmai A4, ar statīvu un pēdu. Rāmīši pieejami dažādās krāsas.   Piegāde, atkarībā no daudzuma - 3-7 darba dienu laikā. ..
no 4,90 € - 7,90 €
Alumīnija rāmis A3 ar grīdas statīvu, informācijas un prospektu stends uz grīdas turētāja
Elegants grīdas statīvs ar alumīnija rāmi pircēju un apmeklētāju informēšanai. Informāciju A3 rāmis ar aizsargplēvi. Informācijas nomaiņai nepieciešams atlocīt rāmja maliņas. Rāmis novietojams gan vertikāli, gan horizontāli. Var pasūtīt arī A4 formāta rāmi uz grīdas statīva.       ..
72,00 €
Alumīnija rāmis A4 ar grīdas statīvu, informācijas un prospektu stends uz grīdas turētāja
Elegants grīdas statīvs ar alumīnija rāmi pircēju un apmeklētāju informēšanai. Informāciju A4 rāmis ar aizsargplēvi. Informācijas nomaiņai nepieciešams atlocīt rāmja maliņas. Rāmis novietojams gan vertikāli, gan horizontāli. Var pasūtīt arī A3 formāta rāmi uz grīdas statīva.       ..
56,00 €
Sienas katalogs prospektu cenu lapu turētājs 8x A4 rāmji
Sienas kronšteins ar astoņiem A4 formāta rāmjiem ar aizsargkabatiņām Rāmji pieejami sarkanā, zaļā, zilā, dzeltenā un caurspīdīgā krāsā. ..
29,00 €


Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Salidzini.lv logotips Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali SSL Comodo drošības sertifikāts
Copyright © 2012 - 2024 Manekeni.lv
All rights reserved.