Manekeni.lv patreiz darbojas tikai on-line, ar preču izsūtīšanu uz pasūtītāju norādīto adresi. Par jau sagatavoto pasūtījumu saņemšanu lūdzam sazināties e-pastā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Piedavajam bezmaksas digitalo apmekletaju skaitīšanas riku: skaitam.online
skaitam.online - bezmaksas digitalais apmekletaju skaitīšanas riks
Preču grupas

Parūkas manekeniem, sintētiskas parūkas skatlogu manekeniem, parūkas bērnu, vīriešu un sieviešu manekeniem

Skatīt kā: Saraksts / Režģis
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Ekstravaganta parūka blondi-melnā krāsā
Parūka manekenam, karnevālam, teātra izrādei ... vai citādai ikdienai. Sintētiska parūka - puse blondā, puse melnā krāsā Garums - apt. 30cm Materiāls - 100% sintētika Kopšana - mazgāt remdenā vai siltā ūdenī ar nelielu šampūna daudzumu Nekrāsot un ķīmiski neapstrādāt! Nepielietot matu žāvētāju, lokšķēres utml.     ..
24,00 €
Parūka violetā krāsā
Parūka manekenam, karnevālam, teātra izrādei ... vai citādai ikdienai. Sintētiska parūka violetā krāsā Garums - apt. 50cm Materiāls - 100% sintētika Kopšana - mazgāt remdenā vai siltā ūdenī ar nelielu šampūna daudzumu Nekrāsot un ķīmiski neapstrādāt! Nepielietot matu žāvētāju, lokšķēres utml.     ..
22,00 €
Parūka zeltaini blondā krāsā
Parūka manekenam, karnevālam, teātra izrādei ... vai citādai ikdienai. Sintētiska parūka zeltaini blondā krāsā Garums - apt. 50cm Materiāls - 100% sintētika Kopšana - mazgāt remdenā vai siltā ūdenī ar nelielu šampūna daudzumu Nekrāsot un ķīmiski neapstrādāt! Nepielietot matu žāvētāju, lokšķēres utml.     ..
22,00 €
Parūka zilā krāsā
Parūka manekenam, karnevālam, teātra izrādei ... vai citādai ikdienai. Sintētiska parūka zilā krāsā Garums - apt. 50cm Materiāls - 100% sintētika Kopšana - mazgāt remdenā vai siltā ūdenī ar nelielu šampūna daudzumu Nekrāsot un ķīmiski neapstrādāt! Nepielietot matu žāvētāju, lokšķēres utml.     ..
22,00 €
Parūka rozā krāsā
Parūka manekenam, karnevālam, teātra izrādei ... vai citādai ikdienai. Sintētiska parūka rozā krāsā Garums - apt. 50cm Materiāls - 100% sintētika Kopšana - mazgāt remdenā vai siltā ūdenī ar nelielu šampūna daudzumu Nekrāsot un ķīmiski neapstrādāt! Nepielietot matu žāvētāju, lokšķēres utml.     ..
22,00 €
Parūka melnā krāsā
Parūka manekenam, karnevālam, teātra izrādei ... vai citādai ikdienai. Sintētiska parūka melnā krāsā Garums - apt. 50cm Materiāls - 100% sintētika Kopšana - mazgāt remdenā vai siltā ūdenī ar nelielu šampūna daudzumu Nekrāsot un ķīmiski neapstrādāt! Nepielietot matu žāvētāju, lokšķēres utml.     ..
22,00 €
Parūka brūnā krāsā
Parūka manekenam, karnevālam, teātra izrādei ... vai citādai ikdienai. Sintētiska parūka brūnā krāsā Garums - apt. 50cm Materiāls - 100% sintētika Kopšana - mazgāt remdenā vai siltā ūdenī ar nelielu šampūna daudzumu Nekrāsot un ķīmiski neapstrādāt! Nepielietot matu žāvētāju, lokšķēres utml.     ..
22,00 €
Parūka blondā krāsā
Parūka manekenam, karnevālam, teātra izrādei ... vai citādai ikdienai. Sintētiska parūka blondā krāsā Garums - apt. 50cm Materiāls - 100% sintētika Kopšana - mazgāt remdenā vai siltā ūdenī ar nelielu šampūna daudzumu Nekrāsot un ķīmiski neapstrādāt! Nepielietot matu žāvētāju, lokšķēres utml.     ..
22,00 €


Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Salidzini.lv logotips Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali SSL Comodo drošības sertifikāts
Copyright © 2012 - 2023 Manekeni.lv
All rights reserved.